„Пријателите“ останаа пријатели

Фановите на серијата „Пријатели“ деновиве имаат зошто да си вратат спомени врзани со популарната тв приказна. Кортни Кокс сподели фотографија на која таа позира со нејзиниот поранешен партнер од серијата, Метју Пери.

Тие ги играa Моника Гелер и Чендлер Бинг, кои беа пар во „Пријатели“. А соработниците очигледно си останале пријатели и години подоцна.

По тој повод, Кокс во описот спомена: „Погодете со кого бев на ручек денеска… ЗНАМ! Може ли да сум посреќна од ова?“ #ВистинскиПријатели


Во етер
Наслов
Изведувач

Background