Ѕирнете во третата сезона на Money Heist

Хит серијата на Netflix, Money Heist , на шпански позната и како La casa de papel се враќа на 19-ти јули со третата сезона.

Според најавеното со последниот трејлер, изгледа дека возбудата продолжува со ист интензитет.

 


Во етер
Наслов
Изведувач

Background