евросонг

Јелмаз Дервиши, шеф на пиар тимот на Васил Гарванлиев, која годинава треба да ја претставува Македонија на Иборот за песна на Евровизија, беше гостин во денешното издание на емисијата „Стадион“ на Канал77. Тој во своето излагање со осврна на неколку сегменти од скандалот што го тресе националниот избор.   -Прифатив да се обратам за да […]


Во етер
Наслов
Изведувач

Background