ГАЛЕРИЈА 18+ Позираат како од мајка родени – нудисти од Австралија го шокираа светот!

Еден австралиски Инстаграм профил се посвети на отстапување простор на нудистите авантуристи.

На Getnakedaustralia споени се убави тела со прекрасни пејзажи. Овој профил го следат многу луѓе, а го основаше 26-годишниот фитнес тренер Брендан Џонс кој обожава да шета во природа како од мајка роден.

Дека и други луѓе ја делат неговата страст доказ се наредните фотографии!

 

 

 

 


Во етер
Наслов
Изведувач

Background